درباره آذین زمرد آیریک بخوانید

معرفی شرکت آذین زمرد آیریک

شرکت آذین زمرد آیریک در سال 1390 در اصفهان و در حوزه پخش محصولات آرایشی ـ بهداشتی تأسیس شد و پس از 6 سال فعالیت در حوزه بازرگانی، در سال 1396 کارخانه این شرکت در حوزه تولید عطر و ادکلن در منطقه ویژه سلفچگان راه اندازی شد.

پس از اینکه شرکت آذین زمرد آیریک در حوزه تولید و پخش عطر و ادکلن با برندهای رودیر، بایلندو و وودی سنس نزد مصرف کنندگان داخلی و خارجی جایگاه ویژه ای یافت، اقدام به تولید محصولات دیگر آرایشی‌ـ بهداشتی از قبیل مام رول و بادی اسپلش نیز کرده است که به همت پرسنل زحمتکش این مجموعه توانسته است در این زمینه هم موفقیت های شایان توجهی به دست آورد و با بیش از ده ها شعبه و نمایندگی در سرتاسر ایران به  تولید بیش از 300 محصول در  زمینه بهداشتی ـ آرایشی از قبیل عطر و ادکلن، اسپری بدن، بادی اسپلش و مام رول در برندهای رودیر، بایلندو و وودی سنس به عنوان یکی از پیشتازان و نوآوران صنعت عطر و ادکلن در ایران بپردازد.

شرکت آذین زمرد آیریک در کنار تولیدات انحصاری که برای شرکت خویش دارد، برای مشتریان خصوصی خود نیز مطابق انتخاب و سلیقه شان اقدام به تولید عطر، ادکلن، بادی اسپلش و مام رول می نماید که پس از تکمیل فرم مربوطه در اسرع وقت مراتب اجرای سفارشات، انجام می شود.

خط مشی، چشم انداز، ماموریت و ارزش های سازمانی

شرکت آذین زمرد آیریک با تکیه بر تحقیقات میدانی وسیع در حوزه بازرایابی و نیاز سنجی، نیاز مطلوب مصرف کنندگان را شناسایی کرده و پس از پردازش این اطلاعات با محوریت دانش روز دنیا به تامین و تولید محصولاتی مطابق با استاندارد های جهانی و منطبق بر سلیقه مصرف کنندگان مبادرت می ورزد.

خط مشی شرکت شرکت آذین زمرد آیریک چارچوبی برای تعیین اهداف و استانداردها است که به صورت مناسبی در دسترس طرف های ذی نفع می باشد.

مدیریت شرکت از تمامی کارکنان انتظار دارد که با همکاری همدیگر، در جهت نیل به این مهم، تمام توان خود را به کار گرفته و از هیچ کوششی دریغ ننمایند.

رئوس خط مشی تعیین شده شرکت آذین زمرد آیریک به شرح ذیل است:

  1. تلاش در جهت افزایش رضایت مشتریان و طرف های ذی نفع
  2. تلاش در جهت بالابردن سطح کیفیت محصولات
  3. تلاش در فراهم کردن شرایط کاری ایمن و سالم به منظور ارتقا سطح کیفی کار و ایجاد فضایی برای سلامت شغلی کارکنان.
  4. تلاش در جهت ارتقاء هرچه بیشتر برندهای مطرح این شرکت.

بر اساس خط مشی این شرکت می توان چشم انداز شرکت را تبدیل شدن به اولین و مهم ترین انتخاب مصرف کنند گان در کل کشور دانست.

ارزش های سازمانی

 شرکت آذین زمرد آیریک در راستای نیل به اهداف خود، موارد ذیل را در مسیر تعالی به عنوان ارزش های سازمانی خود معرفی می نماید و انتظار دارد کارکنان محترم این شرکت، تمام تلاش خود را در مسیر تعالی به کار بندند تا همه باهم و دست در دست یکدیگر در رسیدن به قله های افتخار موفق تر باشیم.

  1. مشتری مداری و رضایت مشتریان در چارچوب قوانین سازمانی به عنوان نخستین اولویت در شرکت.
  2. تعهد کارکنان به تولید محصولاتی با کیفیت و در خور شأن مشتریان.
  3. صداقت و صراحت در ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی و پایبند به اصول اخلاقی و انسانی.
  4. نیروپروری و توجه به کرامت انسانی.
  5. اثرگذاری مثبت بر سبک زندگی خانواده های ایرانی و اقتصاد کشور.