سوالات متداول:

  • بادی اسپلش چیست و چه کاربردی دارد؟

بادی اسپلش یا افشانه بدن، اسپری های حاوی مواد معطر با غلظت بسیار کم و سبک هستند که توسط یک اسپری پخش‌کننده، سطح پوست را می‌پوشانند.

فلسفه مصرف اولیه بادی اسپلش به دلیل وجود مواد معطر به عنوان محرک بویایی برای استفاده شبانگاهی و روابط زناشویی بوده است اما امروزه به دلیل تنوع در رایحه و قیمت اقتصادی به صرفه، برای استفاده در کل ساعات شبانه روز و برای خوش بو کردن بدن گزینه بسیار مناسبی است. بادی اسپلش ‌ها هرگز جایگزین عطرها نمی‌شوند اما گزینه مناسب‌تری برای مصرف خانگی، خصوصا رفع یکنواختی در روابط زناشویی به شمار می آید.

  • آیا می توان اسپری بادی اسپلش را تمدید کرد؟

فرمولاسیون تشکیل دهنده بادی اسپلش ‌ها معمولاً از مواد بسیار تازه اما زودگذر مانند مرکبات تشکیل شده‌است و با توجه به غلظت کم و شادابی نت‌ها، دوام زیادی ندارند. اما به دلیل سبک بودن ترکیبات بادی اسپلش، می توان چند بار در طول شبانه روز آن را تمدید کرد.

  • آیا مصرف بادی اسپلش با توجه به اینکه روی پوست اسپری می شود، برای انسان ضرر دارد؟

لزوما خیر. بادی اسپلش ها نیز مانند سایر محصولات بهداشتی ـ آرایشی دیگر، حاوی مواد شیمیایی معینی هستند که این مواد از نظر عدم ایجاد بیماری روی بدن انسان کاملاً آزمایش شده‌اند. اگرچه ، گاهی استفاده از محصولات شیمیایی باعث ایجاد واکنش‌های پوستی در گروهی از افراد خاص می‌شود ولی تاکنون هیچ پژوهش علمی ای ارتباط مستقیمی بین استفاده از بادی اسپلش و بیماری های وخیم پوستی را ثابت نکرده است. برای احتیاط بیشتر، مادران باردار و شیرده از اسپری بادی اسپلش بر روی قسمت هایی از پوست که در ارتباط با نوزاد است، خودداری کنند.

  • مام رول رودیر چگونه مانع تعریق می شود؟

بدن انسان برای خروج سموم و مواد اضافی دارای غددی است که وظیفه تولید و ترشح عرق را دارند که باعث ایجاد بوی نامطبوع در بدن به ویژه در فصول گرم سال می شود. در فرمولاسیون این محصول، املاح آلومینیوم یا زیرکونیوم به گونه ای به کار رفته است که حالتی خیس و مایع دارد و با استفاده از غلتک در قسمت بالای محفظه مام رول ها، روی بدن پخش می شود. این ترکیبات با ترکیب شدن چربی ها و پروتئین های موجود در عرق که باعث بوی بد بدن می شود، اولا موجب از بین رفتن بو و رشد این باکتری ها و دوما مانع از باز شدن غدد عرق می شود.

  • آیا استفاده از مام رول برای انسان مضر است؟

 مطابق با تحقیقات انجام شده در انجمن سرطان آمریکا (ACS)، ادعای ایجاد بیماری سرطان در اثر استفاده از مام رول، تا حد زیادی نادرست بوده و هیچ مطالعه اپیدمیولوژیک یا شواهد علمی مبنی بر ارتباط بین سرطان سینه و استفاده از مام رول ضد تعریق وجود ندارد.

  • میزان استفاده از مام رول چقدر است و آیا می توان مصرف مام رول را در طول روز چند بار تمدید کرد؟

در مورد میزان استفاده مام رول‌ها باید میزان تعرق و نوع تحرک خود را در نظر بگیرید و معمولا هیچ مقدار مشخصی وجود ندارد، اما می بایست هر چند ساعت یک بار قبل از استفاده مجدد از مام، زیر بغل خود را به طور کامل بشورید و بعد دوباره از آن استفاده کنید. بهترین زمان برای استفاده مام‌ رول‌ رودیر بعد از حمام و قبل از ایجاد عرق بر روی بدن است؛ زیرا استفاده از هر نوع از مام رول روی بدن عرق کرده تنها باعث بد بوتر شدن بدن شما می‌شود.

  • اکثر تولیدکننده ها ادعا می کنند که محصولشان بهترین است، چه معیاری برای بهترین بودن وجود دارد؟

برخی از مزایای محصولات شرکت آذین زمرد آیریک عبارتند از:

ـ تمام محصولات شرکت آذین زمرد آیریک با محوریت ارزش های سازمانی این شرکت از قبیل توجه به کیفیت و جلب رضایت مصرف کننده، توسط دستگاه های روز دنیا و با بالاترین کیفیت و مطابق تکنولوژی روز درحال تولید هستند.

ـ در تولیدات محصولات شرکت آذین زمرد آیریک از ترکیبات کاملا مرغوب و مطابق با استاندادهای بهداشت جهانی استفاده می شود.

ـ تمام محصولات شرکت آذین زمرد آیریک دارای رایحه های بسیار مطبوع  با ماندگاری بالا هستند که اسانس این محصولات، تماما، از کشورهای اروپایی تأمین می شوند.

ـ شکل ظاهری تمام محصولات شرکت آذین زمرد آیریک با دقت و با الهام از سلیقه مصرف کنندگان ایرانی انتخاب شده است.